WELCOME, GLAD YOU ARE HERE!

15 вересня 2022 року на факультеті іноземних мов розпочали навчання здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр». Освітній процес для першокурсників до кінця вересня буде відбуватися у дистанційному режимі. Першу пару «Знайомство з університетом та факультетом» на платформі Google Meet провела декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко. Під час заняття студенти переглянули відеозвернення ректора університету, доктора педагогічних наук, професора, заслуженого працівника освіти України Олександра Івановича Безлюдного. Також Ірина Сергіївна розповіла студентам історію розвитку університету, його здобутки і можливості. Особливу увагу було приділено організації освітнього процесу в умовах воєнного часу. Крім того, здобувачі вищої освіти дізналися про творчі колективи університету, студентське самоврядування та цікаве студентське дозвілля.
Надзвичайно цікаво студентам було дізнатися про факультет іноземних мов: його структуру, організацію освітнього процесу, міжнародну діяльність та виховну роботу. Особливий інтерес у здобувачів освіти викликали випускники факультету, які стали відомими і успішними, завдяки знанням іноземних мов.
Щиро вітаємо наших першокурсників у нашій великій дружній родині факультету! Бажаємо насиченого і цікавого студентського життя, легкої адаптації та успіхів!

" data-title="WELCOME, GLAD YOU ARE HERE!">