ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!

7 вересня 2022 року відбулося засідання ректорату, під час якого ректор УДПУ імені Павла Тичини, професор Безлюдний Олександр Іванович виконав почесну місію та вручив атестати доцента викладачам кафедри англійської мови та методики її навчання к. пед. н. Колісніченко Ангеліні Іванівні та к. філол. н. Яловенко Ользі Вікторівні. Колектив кафедри та факультету щиро вітає колег з отриманням вченого звання і зичить нових наукових звершень!

" data-title="ВІТАЄМО З ОТРИМАННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!">