WAR … EDUCATION: Complex Syntax or Prepositions Do Matter

17 травня 2022 року професор кафедри іноземних мов факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини презентувала доповідь на тему WAR … EDUCATION: Complex Syntax or Prepositions Do Matter у межах вебінару Факультету освіти Університету Гонг-Конгу в рамках серії “Critical Post-Soviet Studies” (Організатор вебінару – доктор Анатолій Олексієнко) У вебінарі взяли участь 47 провідних науковців з різних куточків світу – Китаю, США, Литви, Данії, Польщі та України зокрема. Доповідь викликала велику зацікавленість учасників завдяки актуальності та важливості її теми, про що свідчило жваве обговорення після презентації. Науковці подискутували та поділилися враженнями щодо проблем освіти в Україні і світі в умовах війни.

" data-title="WAR … EDUCATION: Complex Syntax or Prepositions Do Matter">