СТУДЕНТСЬКА НАУКА НЕ СТОЇТЬ НА МІСЦІ

Нещодавно на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася чергова Всеукраїнська студентська науково-практична Інтернет-конференція «СУЧАСНІ ФІЛОЛОГІЧНІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ТРАДИЦІЇ ТА ІННОВАЦІЇ».
Мета конференції полягала в обміні інноваційним досвідом та ідеями щодо новітніх філологічних досліджень в Україні та закордону. У роботі конференції взяли участь здобувачі вищої освіти ОС «бакалавр» та ОС «магістр» УДПУ та інших закладів вищої освіти України. Серед організаторів конференції – Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Навчально-науковий центр вивчення іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Українська асоціація дослідників освіти. Конференція відбулася за такими напрямами: слов’янські мови; література; романські, германські та інші мови; теорія літератури; порівняльне мовознавство; загальне мовознавство; порівняльно-історичне, типологічне мовознавство; перекладознавство; мова і засоби масової комунікації; міжкультурна комунікація; сучасні тенденції в методиці викладання іноземних мов; інновації в сучасній освіті.
До оргкомітету конференції, яка стала черговою подією в низці щорічних наукових заходів, проведених факультетом іноземних мов УДПУ, надійшло понад 100 заявок, тез і статей учасників. Широкий інтерес науковців із усіх регіонів України дає змогу сподіватися, що цей досвід матиме продовження.
Усім учасникам конференції зичимо подальших наукових звершень!

Програма конференції

Програма студ. конф. 2022

Збірник конференції

Збірник тез (студ.) 2022
" data-title="СТУДЕНТСЬКА НАУКА НЕ СТОЇТЬ НА МІСЦІ">

Усім учасникам конференції зичимо подальших наукових звершень!

Програма конференції

Програма студ. конф. 2022