ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 52 ГРУПИ

Програма виробничої практики для студентів, які навчаються на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «Спеціаліст», обов’язково включає виконання завдань, пов’язаних із другою іноземною мовою. Студенти 52 групи проводили уроки з французької мови в Уманській міській гімназії. Зокрема, Гордецька Юлія, Смущинська Інна та Марченко Тетяна розробили і провели урок у 10 класі з підтеми «Літературні жанри», яка розглядається в межах вивчення теми «Шкільна бібліотека». Студенти висловлюють вдячність методисту з французької мови – Інні Станіславівні Лаухіній, кандидату педагогічних наук, доценту кафедри теорії та практики іноземних мов, та вчителю французької мови Ірині Олегівні за кваліфіковану допомогу у підготовці та проведенні уроків.
IMG_20151021_081943 IMG_20151021_083222 IMG_20151021_084535
Як різновид мовленнєвої зарядки cтуденти використовували скоромовку, на засвоєння звука [l], фронтальний метод та метод бесіди у ході читання та перекладу тексту. Для кращого засвоєння нових лексичних одиниць були використані роздаткові картки. Також на уроці розбирався новий граматичний матеріал, а саме – вживання питального слова “parce que”. Використана наочність (картки, таблиці) допомогла учням краще сприймати поданий матеріал.
Студенти відзначають високу активність більшості учнів на уроці, проте зазначають, що деякі учні потребували особливої уваги як стосовно поведінки, так і щодо заохочення їх до виконання вправ під час уроку.
Отож, студенти мали змогу у всій повноті відчути дух навчального закладу, особливості сучасного учнівства, підтвердити свої знання практичною діяльністю на теренах вчительської професії у реальних умовах.

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ 52 ГРУПИ">

IMG_20151021_081943 IMG_20151021_083222 IMG_20151021_084535