Настановча конференція з виробничої практики здобувачів вищої освіти ОС «магістр» 155пхо групи факультету іноземних мов, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література, освітньої програми Середня освіта (Мова і література (англійська)) відбулася 7 квітня 2023 року.
Керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора університету про направлення здобувачів вищої освіти для проходження виробничої практики на бази практики. Під час роботи конференції магістранти пройшли інструктаж з техніки безпеки і охорони праці. Груповий керівник і методист із зарубіжної літератури кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Олександр Миколайович Черевченко ознайомив магістрантів із завданнями практики, переліком звітних матеріалів та критеріями оцінювання їхньої роботи під час практики.

Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи та професійного зростання!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» І КУРСУ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Бажаємо нашим магістрантам плідної роботи та професійного зростання!