НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ

Впродовж березня 2023 року доцент кафедри англійської мови та методики її навчання факультету іноземних мов Капелюшна Тетяна Вікторівна проходила наукове стажування у Варшавському університеті на факультеті «Artes Liberales» за сприяння NAWA – Польського національного агентства з питань академічного обміну.
Наукове стажування відбувалося під керівництвом професора, доктора хабілітованого Ієроніма Гралі, який надав ґрунтовні та корисні рекомендації щодо організації та проведення дослідження.

У результаті проведеного дослідження отримано понад 50 відповідей українських студентів у Google формах із Варшавського університету, Академії ім. Яна Длугоша в Ченстохові, Університету ім. Адама Міцкевича у Познані, Поморської Академії в Слупську, Університету ім. Марії Кюрі-Склодовської в Любліні, Академії прикладних наук в Гнєзно, Гданської політехніки, Академії Мазовецької в Плоцьку. Наразі опрацьовуються рефлексія українських студентів та готується матеріал до друку статей за результатами наукового стажування.
Окрім цього, упродовж березня 2023 року доцент Капелюшна Тетяна Вікторівна працювала із літературними джерелами у двох найбільших наукових бібліотеках Республіки Польщі: бібліотеці Варшавського університету (Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie) та Національній бібліотеці Польщі (Biblioteka Narodowa w Warszawie); у Національному музеї у Варшаві ( Muzeum Narodowe w Warszawie) відвідала серію лекцій «Емоції в мистецтві» з технікою обговорення «Slow Art»; відвідала фотовиставку «Репортаж з Чернігова під час облоги», яка була організована у Вищій школі бізнесу у Варшаві спільно із учасниками проекту «Perspektywa badawcza Ukraina» Німецького історичного інституту у Варшаві тощо.

" data-title="НАУКОВЕ СТАЖУВАННЯ У ВАРШАВСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ">