11.12.2019

ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

11.12.2013 Uncategorized

Голодомор 1932–1933 років в Україні – одна з найжахливіших національних трагедій та наймасштабніших гуманітарних катастроф в історії людства. Історична правда про заподіяний сталінським тоталітарним режимом злочин поступово повертається із забуття, сприяючи тим самим відродженню генетичної пам’яті української нації.

Голодомор
Студенти факультету іноземної філології вирішили вшанувати пам’ять людям, які постраждали від даного геноциду, адже вчинки влади, які були здійснені в той час стали горем цілого покоління. Водночас українська трагедія має стати пересторогою іншим країнам і народам, які не бажають повторення подібного на своїй території, тому наші студенти ще раз нагадали який тернистий шлях пройшов наш народ.