11.12.2019

Міжнародний іспит з англійської мови – шлях до академічної та наукової мобільності

10.12.2013 Uncategorized

7 грудня 2013р. Британською радою в Україні на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було організовано складання іспиту з англійської мови IELTS, який складали студенти та представники професорсько-викладацького складу факультету іноземної філології.

Як відомо, IELTS (англ. International English Language Testing System) – міжнародна система тестування англійської мови, яка розроблена та реалізується Кембриджським університетом та Британською радою.

Успішне складання IELTS уможливлює навчання, академічну та наукову роботу в більшості країн світу. Результати іспиту визнаються більшістю австралійських, британських, канадських, ірландських, новозеландських і південноафриканських ВНЗ, понад 2000 академічних інституцій у Сполучених Штатах та низкою професійних організацій. Цей тест є також необхідною умовою для участі в грантових програмах академічної та наукової мобільності.