ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ – НЕ ФІНІШ, А СТАРТ

01 червня 2018 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулось вручення сертифікатів слухачам курсів іноземних мов, які успішно закінчили навчання і підтвердили відповідний рівень володіння англійською мовою.
Заступник декана з навчальної роботи факультету іноземних мов Казак Ю.Ю. привітала слухачів курсів з таким важливим етапом в їхньому житті та вручила сертифікати.

Цього разу курси проводились лише з англійської мови (підготовка до здачі екзамену IELTS – викладач кандидат педагогічних наук, доцент Холод І.В.; рівень А2 та В1 – викладач Баланова Т.В., рівень А1 і А1+ – викладач Лагодзінська В.С.).
Варто відзначити, що слухачі, які отримали натхнення від вивчення англійської мови, дякували своїм викладачам і обіцяли не зупинятись на досягнутому, а й далі підніматись до вершини професійного володіння англійською мовою.
Вітаємо всіх слухачів курсів з черговим досягненням та нагадуємо, що наступний набір на курси відбудеться у вересні 2018 року.

" data-title="ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ – НЕ ФІНІШ, А СТАРТ">