УРОК –ЕКСКУРСІЯ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ

" data-title="УРОК –ЕКСКУРСІЯ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ">

5 травня 2018 року викладач кафедри теорії і практики іноземних мов Філіпович Т.М. провела нестандартне відкрите заняття з іспанськоі мови у форматі уроку- екскурсіі, у якому було поєднано навчальну діяльність з виховною роботою. Учасники- студенти 34 групи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини брали активну участь у занятті та були у захваті від вражень, які отримали упродовж екскурсії.