ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКА DELF

12 вересня відбулося вручення дипломів міжнародного зразка DELF, що є офіційним дипломом Міністерства освіти Франції, який засвідчує рівень володіння французькою мовою кандидатів-іноземців. Щасливих переможців, студентів факультету іноземної філології, привітала та урочисто вручила дипломи декан факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Надія Бріт. Теплими словами подякувала про виконану роботу та побажала їм не зупинятися на досягнутому.

DSC_095611

Отож, вітаємо наших переможців: Безкоровайну Анну, Андрієнко Сніжану, Руденко Тетяну, Сліпенко Вікторію, Шестерніну Ярославу, Мороз Ангеліну, Риженкову Анастасію, Поляничко Оксану, Лавриченко Олену, Скуртул Марину.

" data-title="ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ МІЖНАРОДНОГО ЗРАЗКА DELF">

DSC_095611