НАСТАНОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

З 16.09.2013 р. у студентів V курсу 1 групи (спеціальність: «Мова і література (англійська), спеціалізація: німецька мова) та 2 групи (спеціальність: «Мова і література (англійська), спеціалізація: французька мова») факультету іноземної філології розпочалася виробнича практика. На настановній конференції з вітальним словом до студентів звернулася декан факультету кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти, доцент Надія Бріт.

DSC_1064.jpg1

Заступник декана з питань педагогічної практики кандидат педагогічних наук Олена  Бевз ознайомила студентів із наказом ректора університету щодо термінів проходження та баз практики.

DSC_1081.jpg1

Присутні на конференції групові керівники та методисти, представники кафедр університету, а саме кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Ірина Постоленко, кандидат філологічних наук, доц. кафедри теорії та практики іноземних мов Марія Кирилюк, кандидат філологічних наук., доц. кафедри світової літератури та слов’янських мов Любов Ріднєва, кандидат педагогічних наук, доц. кафедри виховних технологій та педагогічної творчості Алла Добридень, ознайомили студентів з програмою педагогічної практики та переліком необхідної звітної документації.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження та відмінного виконання завдань практики!

" data-title="НАСТАНОВНА КОНФЕРЕНЦІЯ З ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ">

DSC_1064.jpg1