ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил — свято, яке від часу його заснування тридцятиліття тому завжди зустрічали з гордістю та пошаною.
Загальнонаціональним це свято стало після початку широкомасштабного нападу російської федерації на Україну. Сьогодні ми вдруге відзначаємо День Збройних Сил України в умовах великої війни за державний суверенітет і незалежність України, за право українського народу на вільне життя у вільній країні.
Збройні Сили — це міцний щит і разючий меч України. Мужні воїни української армії, найкращі сини і дочки українського народу, твердо тримають ворожий удар і безжально б’ють ворога, неухильно наближаючи перемогу, приналежним до яких є доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Романа Безлюдний. Він від початку повномасштабного вторгнення стоїть на варті нашого спокою та безпеки. Бажаємо усім оборонцям незламного духу, мужності та вірного янгола-охоронця!
Здобувачі освіти факультету іноземних мов щиро поєднуються до привітань у цьому відео.

" data-title="ВІТАЄМО ІЗ ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!">