ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Привітання з Днем святого Миколая в цю дату звучать для всіх, але найбільше свято люблять діти, адже вони в цей ранок виявлять подарунок у себе під подушкою.

Святому Миколаю в цей день можна помолитися про захист
наших воїнів і перемогу України.
Святий Миколай цього дня завітав і на факультет іноземних мов, привітав здобувачів освіти та викладачів зі святом, не залишивши без подарунку нікого.

" data-title="ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

6 грудня 2023 року за новоюліанським календарем Православна церква України та її парафіяни відзначать День Миколи Чудотворця.

Святому Миколаю в цей день можна помолитися про захист
наших воїнів і перемогу України.