ВІТАЄМО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

За результатами таємного голосування, яке відбулося 15 травня 2023 року, на виборах лідера студентського самоврядування факультету іноземних мов перемогу здобула Діденко Анастасія, студентка 1 курсу – 38,2 % виборців підтримали її кандидатуру. Вітаємо Анастасію із чесною перемогою та бажаємо плідної творчої діяльності, підтримки колективу та безмежного натхнення!
Дякуємо за підтримку делегата від факультету іноземних мов до студентського самоврядування університету Ткачук Ліни.

" data-title="ВІТАЄМО ГОЛОВУ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">