ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНОГО КУРСУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Присутні на занятті завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов професор Білецька Ірина Олександрівна, кандидат філологічних наук, доцент Кирилюк Марія Андріївна, кандидат педагогічних наук Кришко Анна Юріївна, старший викладач Казак Юлія Юріївна відзначили належний рівень проведення заняття, його комунікативну спрямованість та виховний потенціал.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНОГО КУРСУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ">

З метою узагальнення та систематизації здобутих на попередніх заняттях знань, 14 грудня викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Ставчук Наталія Василівна провела відкрите заняття у 21 групі ФІМ. Тема заняття: «Meine Familie». Тема сім’ї була дуже цікавою для студентів, адже сім’я відіграє в житті кожної людини важливе значення. Студенти виступали з презентаціями про власні сім’ї, тим самим продемонструвавши високий рівень самостійної підготовки та творчий підхід у виконанні проектної домашньої роботи. Упродовж заняття викладач використовувала інтерактивні методи навчання, які сприяли активізації та організації взаємодії студентів. Студенти, в свою чергу, показали високий рівень знань мови та навичок спілкування німецькою мовою на початковому етапі. Атмосфера заняття була дружньою та доброзичливою.