ПРОБНЕ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Кандидат педагогічних наук, доцент кафедри Ірина Холод наголосила на новому компоненті ЗНО-2018, а саме – аудіюванні. Було означено специфіку цієї частини іспиту, а також учасники тренінгу виконали пробний тест, який складався із завдань різних типів – обрати правильну відповідь із запропонованих варіантів та вписати слова в текст.

Учасники тренінгу спробували свої вміння в аудіюванні, а також оцінили свої потенційні можливості у цьому виді мовлення.
Учасниками тренінгів стали учні випускного класу із Уманської міської гімназії, ЗОШ №5, а також абітурієнти із Монастирища (Черкаська область), Ширяєво (Одеська область) та Гайсина (Вінницька область).

" data-title="ПРОБНЕ ЗНО З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

15 грудня 2017 року на факультеті було проведено тренінг «Пробне ЗНО з англійської мови» старшим викладачем кафедри Олександром Коваленком. Було сфокусовано увагу абітурієнтів на особливості усіх завдань ЗНО-2018, типових помилках із граматики, лексики та письма..