ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНОГО КУРСУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В МАГІСТРАТУРІ

групі факультету іноземних мов.
Доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Авчіннікова Галина Дмитрівна запропонувала магістрантам обговорити тему «Здорове харчування та правильний режим дня» у межах модуля «Ein voller Bauch studiert nicht gern». Студенти І курсу магістратури, які вивчають німецьку мову як другу іноземну, взяли активну участь в обговоренні даної теми, запропонувавши аудиторії свої власні погляди щодо організації збалансованого харчування та прийомів їжі. Студенти виявилися добре підготовленими, активними й продемонстрували достатній рівень володіння лексичним та граматичним матеріалом, що дозволило їм результативно взяти участь у дискусії та обґрунтувати власні точки зору. Змістовними виявилися презентації магістрантів про свої корисні улюблені страви.
Виявляється, дотримуватися здорового харчування не так і складно!

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ПРАКТИЧНОГО КУРСУ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ В МАГІСТРАТУРІ">

30 березня 2021 року на 4 парі відбулося відкрите заняття із навчальної дисципліни «Практичний курс німецької мови» у 151ПО групі факультету іноземних мов.
Виявляється, дотримуватися здорового харчування не так і складно!