EMPOWERING ENGLISH LANGUAGE EDUCATION THROUGH ACTION RESEARCH

26–27 березня 2021 року доценти кафедри англійської мови та методики її навчання факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини Гембарук А.С. та Сушкевич О.В. взяли участь у VII Міжнародному весняному симпозіумі «Empowering English Language Education through Action Research», який проводився на базі Бєльського державного університету імені Алеко Руссо (Республіка Молдова).

Гембарук А.С. представила презентацію на тему «Action Research in PRESETT Context» та поділилася досвідом підготовки студентів до проведення дослідження діяльності та написання кваліфікаційної роботи відповідно до Типової програми «Методика навчання англійської мови», розробленої у рамках спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Виступ Алли Степанівни викликав жвавий інтерес у учасників симпозіуму.

Сушкевич О.В. провела воркшоп на тему «Re-open writing for yourself!». Під час професійного обміну Ольга Валентинівна поділилась своїм досвідом навчання письма з огляду на цілі такої діяльності для людства із сивої давнини і дотепер. Присутні колеги долучились до обговорення свого ставлення до написання робіт різних жанрів як у повсякденному житті, так і у навчальних закладах. Піднімалися питання особливостей національних освітніх систем, які запроваджують стандарти щодо формування навичок письма, підходів до викладання. Наприкінці сесії учасники змогли проаналізувати та представити свою стратегію роботи над письмовими завданнями та поділитися досвідом.

Симпозіум став міжнародною платформою професійного обміну науковців із багатьох країн світу: США, Франції, Ізраїлю, Грузії, Молдови, України, Малайзії, Вірменії, Румунії. Участь у симпозіумі дала можливість не лише поділитися власним досвідом викладання, а й можливість отримати значний професійний розвиток.

" data-title="EMPOWERING ENGLISH LANGUAGE EDUCATION THROUGH ACTION RESEARCH">