ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

 Useful vocabulary for giving constructive feedback
 Do’s and Don’t of giving constructive feedback.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

18 квітня 2022 року доцентом кафедри англійської мови та методики її навчання Аллою Гембарук було проведено відкрите заняття з Методики навчання англійської мови зі здобувачами вищої освіти 31 та 32 груп факультету іноземних на тему: «Brief overview of common ways of giving feedback». Заняття проходило в цікавій інтерактивні формі. Студенти досліджували роль фідбеку (відгук, критичний коментар) на уроках англійської мови. Використовуючи «кейс» технологію, студенти проаналізували основні види фідбеку та дійшли висновку, що конструктивний відгук є найбільш прийнятним. Практично значущими для майбутньої професійної діяльності були підготовлені студентами постери, зокрема:
 Useful vocabulary for giving constructive feedback
 Do’s and Don’t of giving constructive feedback.