ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «ТЕЛЕБАЧЕННЯ»

14 квітня 2016 року згідно календарного плану проведення відкритих занять кафедри англійської мови та методики її викладання було проведено заняття кандидата педагогічних наук, викладача Шульги Наталії Володимирівни у 41 групі факультету іноземних мов на тему«Television».
Заняття включало в себе різні завдання – від анкети-опитування « Чи вважаєте ви себе залежним від телебачення», дискусії на тему «Переваги та недоліки телебачення» до гри «Медіа Манія», в якій взяли участь всі студенти групи. Викладач використала такі методи навчання як гра, дискусія, «мозковий штурм», конкурс з практичними завданнями та їх подальше обговорення.
Інтерактивні методи навчання допомогли викладачу продемонструвати присутнім як урізноманітнити навчальну діяльність студентів та активізувати їх мовленнєві навички в процесі дискусії.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ НА ТЕМУ «ТЕЛЕБАЧЕННЯ»">