50-ТA ЩОРІЧНA КОНФЕРЕНЦІЯ IATEFL У БІРМІНГЕМІ

13-15 квітня у рамках проведення днів науки в університеті викладачі факультету іноземних мов, які є членами міжнародної асоціації вчителів англійської мови (IATEFL Ukraine), мали змогу у віртуальному просторі відвідати 50-ту щорічну конференцію IATEFL у Бірмінгемі «50th Annual International IATEFL Conference and Exhibition. Birmingham online coverage: live plenaries, live interviews, on-demand sessions».

VLUU L100  / Samsung L100

Можливість почути і побачити виступи на пленарних засіданнях таких відомих лінгвістів як Девід Крістал (David Crystal), Діана Ларсен-Фрімен (Diane Larsen-Freeman), Сілвана Річарсон (Silvana Richardson) є не тільки унікальною можливістю а й необхідною умовою професійного розвитку сучасного викладача англійської мови.
Фото 5 Фото 7 Фото 576

" data-title="50-ТA ЩОРІЧНA КОНФЕРЕНЦІЯ IATEFL У БІРМІНГЕМІ">