ВІД УМАНІ ДО ПОЗНАНІ: КОРДОН НЕ ПЕРЕШКОДА

Нещодавно студентка факультету іноземних мов Діденко Анастасія взяла участь у Молодіжному обміні «Від Умані до Познаня: кордон не перешкода, спільне єднає…». Метою проекту було посилення українсько-польського міжкультурного діалогу через залучення молоді до вивчення спільної історико-культурної спадщини.
Ділимося з вами відгуком учасниці: «Моя поїздка за цією програмою була надзвичайно захоплюючою та пізнавальною подією. Вже з моменту приїзду українських учасників до села Дембіна в Польщі я відчула атмосферу очікування та можливостей. Перше, що мене вразило, – це наша зустріч з польськими колегами, яка стала початком наших взаємодій та інтеграції. Програма була настільки насиченою різноманітними заходами та активностями, що були моменти, коли навіть важко було відчувати втому. Круглі столи та дискусії на тему співпраці між Україною та Польщею у науково-освітній сфері були надзвичайно цінними, оскільки допомогли обмінюватися досвідом та поглибити розуміння важливості такої співпраці. Екскурсії та заняття на тему історії та культури розкрили перед нами багато нових горизонтів і дозволили краще розуміти обидві країни. Найбільше мені запам’яталася можливість приготування національних страв та виготовлення ляльок-мотанок – це було особливими моментами спільного творчого вияву.
Зустріч з викладачами та інавгурація університету були надзвичайно цікавими. Ми дізналися багато про історію та досягнення Університету імені Адама Міцкевича. А екскурсія в Центр шифрів “Енігма” допомогла нам краще зрозуміти історію Другої світової війни.
В цілому було багато подорожей по містах-побратимах, відвідування українських цвинтарів, обговорень національної спадщини та живого спілкування з молоддю та обміну досвідом. Також ми провели ряд заходів та лекцій для наших польських колег аби познайомити їх з нашою історією, а також показати польські сліди в Умані. Впевнена, що цей проект не лише поглибив мої знання, але і розширив мої можливості співпраці та розвитку як особистості. Дякую за цей неймовірний досвід!»

" data-title="ВІД УМАНІ ДО ПОЗНАНІ: КОРДОН НЕ ПЕРЕШКОДА">