EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

У РОЗПАЛІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ФАКУЛЬТЕТУ

Переглядів 8
Активну профорієнтаційну роботу розпочато на кафедрі іноземних мов, викладачі котрої відвідали загальноосвітні школи м. Ульяновки та Ульяновського району на початку жовня. Ефективною стала співпраця як з директорами навчальних закладів с. Вільхове, с. Йосипівка, с. Мечиславка, с. Великі Трояни, с. Шамраєве, с. Кам’яна Криниця та м. Ульяновка, так і з учнями 11-х класів.

DSC0578
Детальна інформація про напрямки підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр”, умови навчання та проживання, проходження військової підготовки, які пропонує університет, сприяли бажанню майбутніх випускників стати абітурієнтами університету та обрати професію вчителя.

" data-title="У РОЗПАЛІ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА ФАКУЛЬТЕТУ">

DSC0578