НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!

4 жовтня відбулося розширене засідання кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки, на якому було здійснено попереднє обговорення дисертаційного дослідження кандидата педагогічних наук, доцента, професора кафедри іноземних мов Оксани Заболотної  на тему «Альтернативна освіта дітей та молоді шкільного віку у країнах Європейського Союзу» на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук зі спеціальності 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки.

_DSC299411

На засіданні були присутні ректор університету – доктор педагогічних наук, професор Наталія Побірченко, декан факультету іноземної філології – кандидат педагогічних наук, доцент Надія Бріт, члени кафедри соціальної педагогіки, соціальної роботи та історії педагогіки, кафедри іноземних мов.

_DSC299111

Весь колектив факультету іноземних мов щиро вітає шановну Оксану Адольфівну з блискучим попереднім захистом. Важко переоцінити її внесок у наукове, соціальне та академічне життя університету. Вдало поєднуючи статус докторанта, обов’язки проректора з міжнародної роботи, роботу викладача, Оксані Адольфівні вдалося виконати дисертаційне дослідження на найвищому рівні. Зичимо успішного основного захисту, наснаги та терпіння у науковій діяльності

" data-title="НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З УСПІШНИМ ПОПЕРЕДНІМ ЗАХИСТОМ ДИСЕРТАЦІЇ!">

_DSC299411