ТРЕНІНГИ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «YOUTH VOICES MATTER» РОЗПОЧАЛИСЯ

за фінансової підтримки посольства США у Молдові.
11-12 листопада 2022 року відбувся дводенний онлайн тренінг за участі 5 викладачів кафедри англійські мови та методики її навчання та 10 студентів другого курсу. Учасники проекту працювали над розвитком усвідомлення сили голосу молоді, який звучить через засоби масової інформації, зокрема через створення сайту новин в рамках таких інтерактивних майстерень: «Teens and Social Media», «Social Media: Benefits and Risks», «Fake News», «Writing News Stories», «Creating a Digital Newsletter», «Community Newsletter». Спікер та координатор проекту Сільвія Богдан розповіла про важливість застосування методів та прийомів захисту персональної інформації та продемонструвала етапи, специфіку та можливості створення інформаційного сайту в цілому та окремої новини зокрема. Спікер Кірстен Піклерсіммер ознайомила учасників із видами стилізації та структурою новин, а також з методами розпізнавання неправдивих новини. Особливо активними учасниками серед студентсва стали Лепіхова Наталія, Руда Анастасія, Беньковський Володимир, Генгіурі Софія та Мартинюк Дар’я. За словами студентів, участь у проекті дає можливість отримати позитивні емоції, розширити свій кругозір, здобути нові вміння і навички, нові знайомства.

" data-title="ТРЕНІНГИ У РАМКАХ МІЖНАРОДНОГО ПРОЕКТУ «YOUTH VOICES MATTER» РОЗПОЧАЛИСЯ">

Факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є учасником міжнародного 10 місячного проекту «YOUTH VOICES MATTER», який проводиться на базі філологічного факультету Бєльцького державного університету імені Алєко Руссо (Молдова) за фінансової підтримки посольства США у Молдові.