ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!

Міжнародний день студента в Україні традиційно відзначають 17 листопада. Напевне, кожен, хто був студентом, згадує ці роки з радісним трепетом та ностальгією. Справжня відчайдушна пора, купа невирішених справ, цікавих пропозицій, яскравих емоцій і ще й сесія до всього. А найочікуваніше свято – День студента.
Звісно, студенти факультету іноземних мов не могли залишитися осторонь свята і не відзначити його в рідних стінах свого університету! Для наших студентів це свято асоціюється з молодістю, навчанням, студентськими роками, романтикою, радістю, невимушеністю.
Хвилюючим моментом для студентів стало привітання декана факультету Ірини Постоленко. Концертна програма, яка пройшла у рамках святкування Міжнародного дня студента, задала всім гарного настрою та відчуття піднесення. Святкування відбулося творчо та яскраво. Студрада факультету підготувала цікаві конкурси та розваги, створила атмосферу молодіжної активності та творчості. Всі гості мали змогу взяти участь у конкурсах, різноманітних квестах, відповісти на питання тестів, випробувати свої таланти, яскраво та емоційно проявили свої найкращі здібності, що стало переконливим доказом невичерпного творчого потенціалу.
Сподіваємося, що проведене свято надовго залишиться в пам’яті наших студентів, адже незабутнім його зробив ваш настрій та емоції!

Щасти вам! Сумлінно навчайтеся та відпочивайте!

" data-title="ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!">

Щасти вам! Сумлінно навчайтеся та відпочивайте!