ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ГРИ “ТАЄМНИЙ ДРУГ”

Всесвітній день пошти відзначають щорічно 9 жовтня. Це одне зі свят, які були засновані з ініціативи Організації Об’єднаних Націй. Рішення про заснування Всесвітнього дня пошти було прийняте на конгресі Всесвітнього поштового союзу в 1969 році.

день пошти1

9 жовтня було вибрано в якості дати для цього свята, оскільки в 1874 році саме в цей день був підписаний Бернський договір. Тоді в Швейцарії зібралися представники 22 країн, які в результаті заснували Генеральний поштовий союз. Ця організація і стала прототипом Всесвітнього поштового союзу. На сьогоднішній день її членами є 189 держав усього світу.

Студенти факультету іноземної філології приєднались до святкування, взявши участь в грі “Таємний друг”, яка мала на меті впродовж дня дарувати подарунки, робити приємні речі, передавати теплі слова своїм одногрупникам. Найвеселіше розпочалось в кінці дня, коли потрібно було здогадатись, хто був вашим таємним другом і той, кому це не вдавалось, мав виконати одне бажання.

день пошти

На факультеті іноземної філології ніхто не залишився осторонь. На кожного чекала приємна несподіванка, всі були зацікавлені в проведенні цієї гри і проявили щире бажання взяти активну участь в ній. Цей день пройшов весело і незабутньо, гра допомогла нашим студентам краще пізнати один одного, подружитись і весело провести свій час

" data-title="ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ ГРИ “ТАЄМНИЙ ДРУГ”">

день пошти1