СВЯТКУЄМО 200-РІЧЧЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

2014 рік – знаменний для нашої держави. Це рік, коли вся Україна відзначає видатну дату – 200-річчя з дня народження відомого поета, письменника, художника Т.Г. Шевченка. Знаковою є ця подія для Черкащини – Батьківщини Великого Кобзаря. Тому у нашому місті проводяться численні заходи, приурочені цій даті. Наш факультет не залишився осторонь цих подій. Студентки ІІ курсу факультету іноземної філології Дзисюк Інна та Коломієць Мальвіна беруть участь у міському конкурсі читців творів Т.Г. Шевченка, який розпочинається в нашому університеті.

конкурс

ЗИЧИМО ЇМ УСПІХУ!