ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ ТА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ

6 лютого на факультеті іноземної філології було проведено І вузівський тур предметної олімпіади з німецької та французької мови. В олімпіаді взяли участь студенти 4-5 курсу та магістранти факультету.

ол
Програмою олімпіади передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, письма та усного мовлення.

олімпіада
Члени журі – викладачі німецької та французької мови кафедри теорії та практики іноземних мов: Марія Кирилюк, Антон Баран, Ольга Побережник, Інна Лаухіна, Людмила Бандурка та Вадим Бурла.

олімпіада1олімпіада4
Результати олімпіади визначаються за критеріями оцінювання видів іншомовної мовленнєвої діяльності.

" data-title="ОЛІМПІАДА З НІМЕЦЬКОЇ ТА ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ">

ол