Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів ВНЗ з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов’янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця, для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). При відборі кандидатів перевага надаватиметься тим аплікантам, які вже вивчають чеську мову.
Кількість стипендій – 4

Додаткова інформація.

" data-title="СТИПЕНДІЇ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ ЧЕСЬКОЇ МОВИ У ЛІТНІЙ ШКОЛІ СЛОВ’ЯНСЬКИХ СТУДІЙ У ЧЕСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ">

Кількість стипендій – 4