СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ – ФРАНЦІЯ

Катерина Бойченко викладач кафедри іноземних мов факультету іноземної філології проходить стажування у лабораторії Montpellier Research in Management Університету Монпельє 2 (UM2, Франція) – з 03.09.2013р. по 03.07.2014р.фото 12

Катя поділилась з нами своїми враженнями:
«Під час перебування закордоном працюю в лабораторії Montpellier Research in Management над проблемою «Автономного шкільного менеджменту в країнах Західної Європи», що є частиною нашого дисертаційного дослідження («Модернізація системи управління державними школами в Нідерландах»). Активно беру участь у засіданнях лабораторії, знайомлюся із науковцями, відвідую конференції та державні школи, спілкуюся з керівниками початкових та середніх шкіл. З метою порівняння системи управління державними школами у Франції, Нідерландах та в Україні мною розроблена анкета, яка складається з 15-ти запитань до директорів шкіл.»

" data-title="СТАЖУВАННЯ ЗА КОРДОНОМ – ФРАНЦІЯ">

Катя поділилась з нами своїми враженнями: