EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

ВІТАЛЬНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ СТУДЕНТА

Переглядів 8
15 листопада на факультеті іноземної філології студентською радою була проведена традиційна вітальна програма, приурочена до Дня студента. Ведучі-початківці – Людмила Середа та Роман Тарасюк  чудово впоралися зі своїм завдання та створили святкову атмосферу.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 1

Як завжди студенти підготували художні номери. Цього разу це були: гумористичний танець під назвою «Іспит» від студентів І курсу

ДЕНЬ СТУДЕНТА 4

та музичний номер також від студентів І курсу Олександра Калашника та Світлани Сікорської.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 2

Учасники цього дійства привітали зі святом не лише студентів, а й викладачів, адже, по-перше, вони також колись були студентами, а по-друге, вони проводять зі студентами 24 години на добу, 7 днів на тиждень, та й взагалі, якби викладачі не навчали нас, той студентів не було б!

Завершився захід словами привітання заступника директора Інституту філології та суспільствознавства з навчально-виховної роботи Терешко Інни Григорівни та декана факультету іноземної філології Бріт Надії Михайлівни.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 3

Ще раз вітаємо усіх із Днем студента, бажаємо вам міцного здоров’я, звершень у навчанні та легкої сесії, благополуччя та злагоди!

" data-title="ВІТАЛЬНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ СТУДЕНТА">

ДЕНЬ СТУДЕНТА 1