Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
9.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ВІТАЛЬНА ПРОГРАМА ДО ДНЯ СТУДЕНТА

15.11.2013

15 листопада на факультеті іноземної філології студентською радою була проведена традиційна вітальна програма, приурочена до Дня студента. Ведучі-початківці – Людмила Середа та Роман Тарасюк  чудово впоралися зі своїм завдання та створили святкову атмосферу.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 1

Як завжди студенти підготували художні номери. Цього разу це були: гумористичний танець під назвою «Іспит» від студентів І курсу

ДЕНЬ СТУДЕНТА 4

та музичний номер також від студентів І курсу Олександра Калашника та Світлани Сікорської.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 2

Учасники цього дійства привітали зі святом не лише студентів, а й викладачів, адже, по-перше, вони також колись були студентами, а по-друге, вони проводять зі студентами 24 години на добу, 7 днів на тиждень, та й взагалі, якби викладачі не навчали нас, той студентів не було б!

Завершився захід словами привітання заступника директора Інституту філології та суспільствознавства з навчально-виховної роботи Терешко Інни Григорівни та декана факультету іноземної філології Бріт Надії Михайлівни.

ДЕНЬ СТУДЕНТА 3

Ще раз вітаємо усіх із Днем студента, бажаємо вам міцного здоров’я, звершень у навчанні та легкої сесії, благополуччя та злагоди!