СТАЖУВАННЯ У МІЧИГАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ: ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ

Викладачі факультету іноземних мов доценти Ольга Сушкевич та Олена Бевз продуктивно провели останній день перебування на стажуванні, 20 березня 2024 року, у Громадському коледжі міста Ленсінг (Lansing Community Collage, LCC).
Заклад освіти вразив матеріально-технічним оснащенням, використанням передових технологій та формами організації та супроводу освітнього процесу. Коледж забезпечує підготовку фахівців більш ніж 300 спеціальностей, починаючи від технічних працівників аеропортів та завершуючи медичними працівниками першої ланки. Студенти приходять на навчання у коледж, щоб через 1-2 роки поповнити ринок праці за обраною спеціальністю або продовжити навчання в університетах-партнерах коледжу. Учасники програми стажування мали чудову нагоду відвідати та проаналізувати 2 заняття з англійської мови як другої іноземної.
На завершення стажування у Мічиганському державному університеті відбулося підведення підсумків та церемонія вручення сертифікатів, що засвідчують завершення програми стажування викладачів англійської мови як другої іноземної та методики її навчання.

" data-title="СТАЖУВАННЯ У МІЧИГАНСЬКОМУ ДЕРЖАВНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ: ПІДВЕДЕННЯ ПІДСУМКІВ">