Міжнародна академічна мобільність – це можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти (чи науковій установі) на території України або поза її межами.

Так, студенти 2 курсу ОС «Бакалавр» факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Аліса Маркова та Анастасія Гнатюк скористалися можливістю навчатися у партнерському закладі вищої освіти. У період з 27 вересня 2023 року до 26 лютого 2024 здобувачки вищої освіти ОПП «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))» та «Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська))» у рамках міжнародного академічного обміну студентами навчалися у Поморському університеті в м. Слупськ, Республіка Польща і поділилися своїми враженнями:

Аліса Маркова та Анастасія Гнатюк: «Програма академічного обміну в Поморському університеті у місті Слупськ виявилася неймовірною та неповторною пригодою, яка відкрила для нас багато нових можливостей та перспектив. Початок нашого шляху у цьому університеті визначив великий інтерес до культури, вивчення мови та академічного середовища Польщі. Важливо відзначити, що Поморський університет надавав неймовірну підтримку студентам-обмінникам. Організація зустрічей, інформаційних сесій та культурних заходів допомогла нам легко адаптуватися та відчувати себе частиною студентського співтовариства. Персонал та викладачі були дуже дружелюбними та відкритими, що зробило наше перебування в Поморському університеті надзвичайно комфортним.

Знання, які ми отримали під час навчання за програмою академічного обміну, надзвичайно розширили наш кругозір. Ми мали можливість обирати різноманітні курси, які допомогли поглибити наші знання. Помітно було, що викладачі виявляли зацікавленість у прогресі студентів, а спілкування з іноземцями допомогло покращити рівень володіння мовою.

Місто Слупськ вражає своєю красою та атмосферою. Історія, архітектура та культурні події роблять його прекрасним місцем для життя та навчання. Ми брали участь у численних заходах, спрямованих на пізнання польської культури та спілкування з місцевими жителями.

Завдяки обміну у Поморському університеті ми отримали надзвичайно цінний досвід, який допоміг зрозуміти різні аспекти життя та навчання за кордоном. Цей обмін став для нас не тільки академічним викликом, але й важливою частиною нашого особистого та професійного зростання. Без жодних сумнівів рекомендуємо Поморський університет та місто Слупськ для студентів, які шукають можливість поглибити свої знання та збагатити свій життєвий досвід і висловлюємо щиру вдячність адміністрації Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, факультету іноземних мов та відділу міжнародних зв’язків за надану можливість!».

" data-title="МІЖНАРОДНА АКАДЕМІЧНА МОБІЛЬНІСТЬ У МІСТІ СЛУПСЬК ОЧИМА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">