СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ!

«Спорт – запорука здоров’я та краси».

Ні для кого не секрет, що спорт відіграє важливу роль у житті людини. Він є запорукою здоров’я, краси і довголіття. Під час кураторської години студенти переглянули відео про відомих спортсменів України та соціальну рекламу, спрямовану на популяризацію спорту і здорового способу життя. Студенти поділились своїми думками про спорт та згубний вплив шкідливих звичок на організм людини і розповіли про те, як вони підтримують фізичну форму, якими видами спорту займаються. Всі погодились, що краса та здоров’я вимагають неабияких зусиль, але ці зусилля неодмінно будуть винагороджені. Не даремно кажуть: «Mens sana in corpore sano», що в перекладі з латинської – «У здоровому тілі – здоровий дух».

" data-title="СПОРТ – ЗАПОРУКА ЗДОРОВ’Я ТА КРАСИ!">

4 жовтня 2018 року куратор 31 групи факультету іноземних мов Ставчук Наталія Василівна провела кураторську годину «Спорт – запорука здоров’я та краси».