SPEAK UP STUDENTS: НАВЧАЙСЯ І ДОПОМАГАЙ!

Факультет іноземних мов продовжує благодійну акцію по збору коштів на потреби  Першої мінометної батареї 3 механізованого батальйону Окремої Президентської бригади імені Гетьмана Богдана Хмельницького, де служить тато студентки факультету. До Дня Збройних Сил України 06 грудня члени студентського самоврядування факультету іноземних мов Анастасія Діденко та Вікторія Чернайчук провели благодійний захід у рамках відкритого мовного клубу Speak Up Students.

Присутні мала нагоду ознайомитися із відомим і всесвітньо поширеним анімованим фільмом «Мавка» англійською мовою, на основі однойменного твору видатної національної письменниці Лесі Українки. Здобувачі освіти підвищили мовні навички, збагатили словник, розширили іншомовну компетенцію, виконуючи різні завдання креативні завдання.

Кожен зміг долучитися не лише творчо, а й допомогти Збройним Силам України.

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: НАВЧАЙСЯ І ДОПОМАГАЙ!">

Благодійність або доброчинність — це безкорисливе надання допомоги потребуючим. Сьогодні це визначення увійшло до словника кожного українця: ми не забуваємо допомагати тим, хто у біді, підтримувати солдатів на фронті.

Кожен зміг долучитися не лише творчо, а й допомогти Збройним Силам України.