МОВА – ТО СЕРЦЕ НАРОДУ: ГИНЕ МОВА – ГИНЕ НАРОД

Приємно відзначити, що сьогодні все більше уваги приділено розвиткурідної мови та літератури, з кожним днем кількість українців, які хочуть їїдосконало пізнати, вивчити історію та культур, невпинно зростає. Ще тепліше стає, коли до цього залучена активна, розумна та цілеспрямована мова.

Факультет іноземних мов не стоїть осторонь сучасних тенденцій розвитку національної думки: 07 грудня 2023 року було проведено
літературний вечірник, активним учасником та організатором є студентка 3курсу Ліна Ткачук.

Учасники у вузькому колі мали нагоду ознайомити присутніх зі своєю поезію (не лише українською, а й англійською мовами), літературним досвідом. Дякуємо усім, хто долучився до просвітницького заходу: викладачам, здобувачам освіти факультету іноземних мов Ліні Ткачук, Наталі Лепіховій та Григорію Терещуку, учасниці факультету філології та журналістики
Олександрі Козавчинській, здобувачці освіти історичного факультету Марині Франко – усім, хто доєднався до популяризації українського гену, допоширення української літератури та мови.

Адже, мова – то серце народу: гине мова – гине народ (Іван Огієнко). Доєднайтеся до літературних об’єднань, просувайте українську культуру!

" data-title="МОВА – ТО СЕРЦЕ НАРОДУ: ГИНЕ МОВА – ГИНЕ НАРОД">

Солов’їна, мелодійна, чиста і світла, мудра, глибинна як море, могутня, якводи Дніпра, світлоносна… Все це про українську мову.