SPEAK UP STUDENTS: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЯКІ ВОНИ БУДУТЬ У МАЙБУТНЬОМУ?

Ми живемо в епоху стрімкого розвитку технологій. Чи не щодня з’являються новини про чергове ноу-хау, завдяки якому побут перевертається з ніг на голову. Але часом важко сказати, що саме перед нами — наступний прорив або нікому не потрібна річ. Аби з’ясувати, яка з технологій, що сьогодні зростають, докорінно змінить життя кожної людини в найближчі 30 років, що нового з’явиться в ІТ у майбутньому, на факультеті іноземних мов зібралися учасники щотижневого мовного клубу Speak Up Students.

Доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Оксана Левчук організувала для здобувачів освіти пізнавально-розважальну діяльність, спрямовану не лише на розвиток комунікативних навичок, творчого потенціалу, а й збагатила їх світогляд у сфері сучасних технологій та засобів навчання, адже оперування сучасними концептами у профільній сфері – важлива предметна компетентність майбутнього педагога. Творча цікавинка полягала у можливості учасників продумати та теоретично розробити винахід майбутнього.
Speak Up Students на факультеті іноземних мов – це завжди пізнавальна, захоплююча, цікава та творча імпреза! Долучайтеся до клубу щочетверга о 13:00, ауд.422.

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЯКІ ВОНИ БУДУТЬ У МАЙБУТНЬОМУ?">