Підприємницька компетентність набуває в умовах сьогодення неабиякої актуальності і тому її розвитком цікавляться науковці в Україні та за кордоном. Так, доктор філософії, доцент кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету, Сліпенко Вікторія Олександрівна зробила свій внесок у вищезгадане питання, опублікувавши монографію «Розвиток підприємницької компетентності в учнів закладів загальної середньої освіти: досвід США». У монографії на основі теоретичного аналізу запропоновано новий підхід до вирішення актуальної проблеми розвитку підприємницької компетентності в учнів закладів загальної середньої освіти України шляхом вивчення та впровадження перспективного американського досвіду. Орієнтована наукова праця на педагогічних та науково-педагогічних працівників, керівників закладів загальної середньої освіти, здобувачів вищої освіти. Отож, запрошуємо вас до прочитання монографії.

" data-title="РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ В УЧНІВ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ: ДОСВІД США">