«РОЗФАРБУЙ» СВОЄ ЖИТТЯ ЯСКРАВИМИ БАРВАМИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ РАЗОМ ІЗ НАМИ!

Шановні здобувачі закладів загальної середньої освіти!
Ви маєте палке бажання змінити світ навколо себе з наближенням мелодійної весни та «намалювати» нову яскраву траєкторію власного мовного розвитку? Ваша творчість не визнає меж і Ви прагнете поділитися яскравими мовними образами, екстравагантними лексичними одиницями та бажаєте навчитися «приправлювати» Ваше спілкування духмяними словесними «спеціями» сучасної англійської мови для того, щоб вразити її носіїв? Безсумнівно, це про Вас – молодих, енергійних та творчих мовців. Ми знаємо рішення! Цього можливо досягти лише разом із нами! Ми об’єднуємо всіх спраглих відкрити для себе «іншу» англійську мову – ту, яка «грає» мелодійними барвами її носіїв у реальній комукнікації та ту, яка Вас спонукатиме змінити світ навколо себе.
Запрошуємо Вас на інтерактивні засідання мовного клубу “Speak Up”. Що для цього потрібно? Гаджет, гарний настрій і бажання «зарядитися» мовним натхненням. Потрібно просто доєднатися онлайн за покликанням використовуючи вебсервіс Google Meet у визначені дати. На Вас чекають приємні зустрічі, нові відкриття, оригінальні завдання та загадкові лінгвістичні квести. Заінтриговані? Це ще не все. Привідкриємо завісу таємниць із провідником у світ англійської мови – викладачем кафедри англійської мови та її викладання Жупаник Ольгою Ігорівною уже зовсім скоро – 14 лютого 2024 р.
Дозвольте собі йти вперед, ми на Вас чекаємо! Разом ми – незламна мовна команда!

" data-title="«РОЗФАРБУЙ» СВОЄ ЖИТТЯ ЯСКРАВИМИ БАРВАМИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ РАЗОМ ІЗ НАМИ!">

Шановні здобувачі закладів загальної середньої освіти!