РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Шановні колеги!

З 4 по 24 жовтня 2021 року для всіх бажаючих відкривається реєстрація на курси польської мови в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. По закінченню навчання всі учасники отримають сертифікат знання польської мови на рівні А1. Щоб записатися на курси, звертайтеся до Польського культурно-освітнього центру (перший поверх нового корпусу) або за телефоном 0635766344 – Лія Русланівна.

" data-title="РЕЄСТРАЦІЯ НА КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ">

Шановні колеги!