30 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТУРКМЕНІСТАНУ

27 вересня відзначається 30 річниця незалежності Туркменістану (Garaşsyzlyk baýramy). Незалежність – це непохитиний фундамент будь якої держави і Туркменістану, зокрема. Це основа щасливого життя, поняття котре дає сили і енергію будувати.
Факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини має чудову нагоду приєднатися до привітань та святкування дня незалежності Туркменістану, оскільки у нас навчаються студенти – іноземці.
У вестибюлі факультету студентами-туркменами була організована виставка, приурочена головному святу країни. В експозиції були представлені книги, світлини, проза і лірика туркменських авторів, національна атрибутика, що свідчить про багату історію, самобутню культуру, живописну природу та пам’ятки архітектури. Згодом, виставку доповнили святковим заходом, на початку якого прозвучав гімн Туркменістану. Студенти підготували цікаву презентацію про свою країну, розповіли про її історію різними мовами. Цікавим було відео про церемонію одруження (traditional Turkmen wedding in Ashgabat), котру студенти презентували вперше. Виконання пісень, цікаві та нескладні питання вікторини, котрі стосувалися Туркменістану, стали гармонійним завершенням заходу.

Декан факультету, Ірина Сергіївна Постоленко та заступник декана по роботі з іноземними студентами Віктор Юрійович Литвиненко, привітали наших іноземців зі святом, подякували за можливість доторкнутися до традицій Туркменістану та побажали успішно реалізовувати свої цілі всебічного укріплення незалежності.

" data-title="30 РІЧНИЦЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ТУРКМЕНІСТАНУ">