ЩО ТАКЕ ФАНТІК-КЛУБ?

Побережник Ольга Валентинівна.
Мета роботи ФАНТІК-клубу (Франція, Англія, Німеччина, Туркменістан, Іспанія, Китай) вбачається в культурно-просвітницькій діяльності серед студентів та наданні їм допомоги щодо інтеграції у європейський освітній простір з огляду на сучасні тенденції розвитку європейської та східної спільноти.
ФАНТІК-клубом організовуються та проводяться заходи, приурочені до:
• Німецької осені;
• Міжнародного дня студента;
• Всесвітнього дня поріднених міст;
• Міжнародного дня рідної мови;
• Всесвітнього дня Європи;
• Днів Франції в Україні.
Відзначення Французької весни в Україні стало уже традицією на факультеті, в рамках якого ФАНТІК-клубом проводяться цікаві заходи французькою мовою, організовуються зустрічі з представниками Франції, проходять кінолекторії та святкові концерти.
Якщо ваша мрія – розмовляти іноземними мовами та дізнатись про культуру, звичаї та традиції іноземних країн – ви просто зобов’язані стати студентом факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Ласкаво просимо до нашої родини!

" data-title="ЩО ТАКЕ ФАНТІК-КЛУБ?">

ФАНТІК-клуб – одна зі студій дозвілля, яка успішно функціонує на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини. Керівник ФАНТІК-клубу – Побережник Ольга Валентинівна.
ФАНТІК-клубом організовуються та проводяться заходи, приурочені до:
• Німецької осені;
• Міжнародного дня студента;
• Всесвітнього дня поріднених міст;
• Міжнародного дня рідної мови;
• Всесвітнього дня Європи;
• Днів Франції в Україні.