2 грудня 2015 року на факультеті іноземних мов відбувся всеукраїнський науково-практичний вебінар «Викладання іноземних мов для студентів немовних спеціальностей: стан, проблеми, перспективи». Вебінар став черговою подією в низці щорічних наукових заходів, проведених факультетом іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у тісній співпраці з Житомирським державний університетом імені Івана Франка. Співорганізаторами вебінару також виступили Чорноморський державний університет імені Петра Могили та Івано-Франківський технічний університет нафти і газу.

DSC5291 DSC5293 Метою вебінару було підвищення рівня професійної компетентності педагогічних кадрів, які здійснюють викладання іноземних мов на немовних спеціальностях, обмін існуючим досвідом, напрацюваннями.

DSC5285 DSC5292
На всеукраїнському науково-практичному вебінарі було розкрито такі питання: стан формування у студентів немовних спеціальностей іншомовного професійного спілкування, інтерактивна компетенція викладача іноземних мов як складова його професіоналізму, активізація самостійної роботи студентів для оволодіння іншомовною термінологічною лексикою за допомогою використання навчальних стратегій, важливість модернізації змісту гуманітарних дисциплін у системі вищої освіти, використання електронного підручника в процесі іншомовної підготовки студентів нефілологічних спеціальностей, тощо.

" data-title="ПРОВЕДЕННЯ ВЕБІНАРУ «ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ НЕМОВНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ»">

DSC5285 DSC5292