НА ШЛЯХУ ДО ПІЛОТУВАННЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Спільний проект Міністерства освіти і науки України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління» (керівник проекту – Вікторія Іваніщева, консультанти – Род Болайто, Велика Британія, та Олександр Шаленко, Україна) набирає нових обертів.
Згідно з наказом МОН України № 871 від 12.08.2015 року «Про проведення педагогічного експерименту щодо методичної підготовки майбутніх учителів англійської мови» пілотування інноваційної програми з методики навчання англійської мови розпочнеться з 1 вересня 2016 року в університетах-учасниках проекту.

20151202_135214

Черговий семінар-зустріч членів робочої групи проекту відбувся у період з 27 листопада по 2 грудня 2015 року. Метою зустрічі була апробація навчальних матеріалів, розроблених до нової програми. Семінар проходив у формі тренінгів, спрямованих на підготовку викладачів-тренерів і подальше вдосконалення програмних документів. Конструктивні рекомендації консультантів, керівника проекту та авторського колективу програми будуть враховані під час підготовки і проведення Школи професійної майстерності для викладачів англійської мови з університетів, які беруть участь у педагогічному експерименті. Захід відбудеться з 16 по 22 січня 2016 року у м. Львів.

" data-title="НА ШЛЯХУ ДО ПІЛОТУВАННЯ НОВОЇ ПРОГРАМИ З МЕТОДИКИ НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

20151202_135214