ПРОКЛАДАЄМО НОВИЙ ШЛЯХ ДО ОМРІЯНИХ АКАДЕМІЧНИХ І НАУКОВИХ ВЕРШИН ФАКУЛЬТЕТСЬКОЮ РОДИНОЮ У ІІ СЕМЕСТРІ 2023/2024 н. р.
Французький письменник Еміль Золя писав: «Єдине щастя в житті – це постійне прагнення вперед». Це висловлювання стало лейтмотивом нової академічної подорожі, яку 5 лютого 2024 р., відповідно до наказу № 49 о/д «Про організацію освітнього процесу у період з 5 лютого до 1 березня 2024 року» ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини д-ра пед. наук, професора Безлюдного Олександра Івановича від 30.01.2024 р., розпочали здобувачі вищої освіти ОС «Бакалавр» та «Магістр» факультету іноземних мов в аудиторному (І–ІІІ курси ОС «Бакалавр») та дистанційному (IV курс ОС «Бакалавр» та І курс ОС «Магістр») форматах. Із моменту заснування структурного підрозділу ЗВО дружня факультетська родина сповідує спільне прагнення до невпинного руху вперед разом до академічних і наукових вершин. Перший навчальний день розпочався із ознайомлення здобувачів освіти з новими освітніми компонентами їх професійної підготовки, відкриття нових знань та побудови нових академічних траєкторій разом із викладачами. Довгоочікувана спільна зустріч та обмін враженнями між здобувачами освіти, нові спільні відкриття здобувачів та викладачів наповнили аудиторії факультету позитивними враженнями й стали точкою відліку для розробки нових планів, які будуть реалізовані впродовж 2023/2024 н. р.
І курс пізнавав способи зацікавлення майбутніх здобувачів освіти до вивчення іноземних мов, а згодом розпочав торувати шлях до мудрості, закодований у непідвладних часу латинських висловах.
ІІ курс поринув у світ інформаційних технологій та продовжив удосконалювати рівень педагогічної майстерності на заняттях із ОК «Педагогіка» й «Історія педагогіки».
ІІІ курс відкрив світ німецькомовних та іспаномовних країн і почав розгадувати таємниці лінгвістичного аналізу публіцистичного тексту як семантичного простору для реалізації авторських «я» носіїв англійської мови.
ІV курс розкрив механізми розбудови повоєнного та післявоєнного демократичного українського суспільства на заняттях із ОК «Політологічна та соціологічна науки».
Академічна мандрівка І курсу магістратури відбулася за двома маршрутами – лінгвістичним та методичним. Рух лабіринтами методичного маршруту спонукав майбутніх учителів іноземних мов НУШ до пошуку нових шляхів формування комунікативної компетентності в майбутніх здобувачів загальної середньої освіти за допомогою використання нових моделей планування занять, опанованих під час заняття із ОК «Методика навчання англійської мови в закладах профільної середньої освіти». Вибір лінгвістичного маршруту вможливив рух берегами стилістичних засобів для подальшого здійснення комплексного філологічного аналізу й всебічного вивчення літературного твору як естетичного феномену.
Невід’ємною складовою безпечної подорожі в умовах воєнного стану став інструктаж кураторів академічних груп щодо алгоритму дій здобувачів освіти у випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» під час перебування у приміщеннях університету та засвідчення факту ознайомлення із ним особистими підписами в журналах реєстрації інструктажів із безпеки життєдіяльності.
Вірний колега, хранитель факультетських традицій та джерело натхнення і гарного настрою для усіх здобувачів освіти Джон із нетерпінням чекав на появу своїх друзів та зустрів їх уранці своєю привітною англійською посмішкою надихаючи колег на нові академічні звершення під час практичних занять та інтерактивних засідань мовного клубу “Speak up”. Факультет іноземних мов із нетерпінням чекатиме нових спраглих до знань та оригінальних відкриттів абітурієнтів, яких ми прагнемо надихнути здійснювати постійних рух уперед разом усією родиною.