ГРОМАДЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ

Відповідно до Положення про освітні програми в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті іноземних мов завершилося громадське обговорення освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)) ОС «Бакалавр» та освітніх програм Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, французька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)), Середня освіта (Мова і література (англійська)), Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська ОС «Магістр».

За результатами громадського обговорення 02 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч академічної спільноти, стейкхолдерів та гарантів освітніх програм. Зустріч проводилася за присутності в.о. декана факультету іноземних мов Юлії Казак, заступника декана з навчальної роботи Ігоря Гурського, гарантів ОПП, науково-педагогічних працівників, які забезпечують освітній процес на факультеті, та здобувачів вищої освіти, думка яких є дуже важливою у прийнятті рішень. На зустріч було запрошено професора кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Олену Кірдан, яка презентувала доповідь на тему: «Освітня програма у контексті акредитації: аналіз змісту ЕГ». Олена Кірдан акцентувала увагу присутніх на типових проблемах при укладанні ОПП та надала цінні рекомендації щодо удосконалення освітніх програм. Оленою Леонідівною також проаналізовано ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька)), Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська)) ОС «Бакалавр» та ОПП Середня освіта (Мова і література (англійська)), Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська ОС «Магістр» і висловлено слушні зауваження та пропозиції щодо їх удосконалення.

Гаранти ОПП Ангеліна Колісніченко, Оксана Левчук, Алла Гембарук, Олег Комар, Алла Паладьєва, Олена Бевз, Ольга Сушкевич ретельно проаналізували отримані пропозиції науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників, здобувачів вищої освіти щодо внесення змін до освітніх програм та планують подальшу роботу над удосконаленням змісту ОПП.

" data-title="ГРОМАДЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ ОСВІТНІХ ПРОГРАМ">