Вибір професії, вступ до самостійного життя недаремно називають другим народженням. Адже від того, наскільки правильно зроблено вибір професії, залежить суспільна цінність людини, її місце серед людей, задоволеність професійною діяльністю. Рішення про вибір професії повинно бути свідомим і прийматися самостійно. Проте, в процесі вибору потрібно зважати і на поради досвідчених людей.
Для свідомого вибору професії необхідні знання і наявність багатьох можливих варіантів вибору, уявлення про те, яких здібностей вимагає та чи інша професія, які можливості вони забезпечують людині для професійної кар’єри і чи є попит на спеціалістів за тією чи іншою професією на ринку праці.
Щоб допомогти випускникам краще зорієнтуватися у виборі професії, викладачі факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини систематично опрацьовують заздалегідь визначену територію.
Зокрема, з метою налагодження зв’язків із загальноосвітніми навчальними заклади і коледжами, очільник кафедри теорії і практики іноземних мов професор Білецька Ірина Олександрівна відвідала Коростишівський педагогічний коледж імені І. Я. Франка.

Ірина Олександрівна провела профорієнтаційну роботу з випускникам коледжу та ознайомила абітурієнтів із спеціальностями та професіями, які можна отримати на факультеті, подала детальну інформацію про напрями підготовки фахівців, за якими здійснюється набір студентів та з організацією навчально-виховного процесу.
На черзі інші навчальні заклади. Бажаємо випускникам зробити правильний вибір!

" data-title="ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА – НЕВІД’ЄМНА СКЛАДОВА ДІЯЛЬНОСТІ ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

На черзі інші навчальні заклади. Бажаємо випускникам зробити правильний вибір!